PARAMETRIC YAZILIM  SİZE ÇÖZÜMLER SUNUYOR

Parametric Yazılım size ihtiyaçlarınız doğrultusunda farklı çözümler sunarak size çözümleriniz için destek sağlıyor.

SMART SPACE

Çeşitli uygulamaların (Modüllerin) tek merkezden yönetilmesini sağlayan ana işletim uygulamasıdır.

YAZILIM ÇÖZÜMLERİMİZ

Birçok farklı sektörde, Parametric Yazılım olarak yazılımsal çözümler sağlıyoruz

ÇÖZÜM ORTAĞINIZ PARAMETRIC YAZILIM

Diğer Çözümlerimiz

 • SMARTKIOSK
  Kiosklar ile para yükleme işini yapmaktayız. Kart okuyucu ile ilgili kişinin yükleme işlemi başlar ve kağıt para mekanizmasından koyulan para kadar yüklemeler yapılmaktadır. Opsiyonel olarak bozukpara ünitesi ve para iade mekanizmaları da entegre edilebilmektedir

 • SMART CATERING

  Yemekhane modülü kurumun veya taşeron yemek firmasının kaçakları ve fazla yenen yemeklerin önlenmesini sağlar. Esnek yapısı ile Öğün ve/veya zaman dilimi belirleme imkanı, Ücretli veya ücretsiz yemek yeme imkanı, Ön ödemeli ve hak tanımlama imkanı sağlar.

 • SMARTVENDING
  Çay,kahve ve yiyecek otomatları yönetim modülüdür. Kampüs dahilindeki online veya offline otomatların akıllı kartlar ile kullanımına olanak sağlar.
 • SMART PARK
  Otoparklara giriş ve çıkış denetimini, ücret tahsil etme işlemlerini bariyer ve kart kontrol sistemi işe daha modern ve verimli hale getiren modülümüzdür.

 • SmartCLIENT (Kullanıcı) Modülü

  Bu modül, yeni kart hazırlama, kayıp veya iptal edilen kartları kara listeye alma, bloke edilen kartları tekrar kullanıma açma, kredi yükleme gibi fonksiyonları yerine getirir.

Turnike Çözümlerimiz

Turnike Sistemleri paslanmaz çelik ve selenoidleri sayesinde wc, yemekhane, spor salonu vb. alanlarda kullanabilir, uygun fiyatları ile en çok kullanılan geçiş kontrol sistemleridir.

DETAYLI BİLGİ

Personel devam kontrol sistemlerinde, yemekhane kontrol sistemlerinde, kartlı geçiş sistemlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz ve tasarımını yaptırabileceğiniz akıllı kart basım hizmetini PARAMETRIC YAZILIM olarak karşılamaktayız..

İşletmeleri ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen Parametric Yazılım Kart Okuyucu ile hak tanımlarına göre bir noktadan, farklı saat aralıklarında, bir veya birkaç grubun, farklı tarifeler üzerinden, bir veya birkaç grubun farklı tarifeler üzerinden, bir ya da birden fazla geçişi sağlanabilmektedir.

AKILLI DİREK

Türkiye’de akıllı şehir teknolojileri, günden güne gelişim gösteriyor. Bu alandaki son yeniliklerden biri de üç adet 20 watt’lık güneş enerjisi paneliyle çalışan, telefon şarjı ve internet bağlantı noktası olarak kullanılan Endirek adlı akıllı direk. Palmiye ağacını model alan Endirek, led aydınlatmanın yanında 6 telefona kadar şarj bağlantı noktası ve 100 metre alanda kablosuz internet hizmeti sunuyor.
.