İşletmeleri ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen Parametric Yazılım Kart Okuyucu ile hak tanımlarına göre bir noktadan, farklı saat aralıklarında, bir veya birkaç grubun, farklı tarifeler üzerinden, bir veya birkaç grubun farklı tarifeler üzerinden, bir ya da birden fazla geçişi sağlanabilmektedir

MIFARE KART OKUYUCU

 

Sahip olduğu teknoloji ile Parametric Kart Okuyucu birçok farklı alandaki projelerde konumlandırılabilmektedir. Ergonomik yapısı, hızı ve yüksek kalitesi ile geleceğin teknolojisini arayan beklentilerini tamamıyla karşılayacak olan Parametric Kart Okuyucu’nun, özgün uygulamalar için yazılım geliştirme kiti verilmektedir.Okuyucumuz online ve offline modda çalışabilmektedir. Kart Okuyucu’yumuzu rakiplerinden ayıran en önemli özellik; offline çalışırken de online çalışma modundaki gibi yetki ve hak tanımlara göre kartlı geçişe izin verecek, offline modda anti-pass back yapabilmesidir.

İ N C E L E
İ N C E L E

PROXIMITY KART OKUYUCU


Proximity Kart OkuyucuLARI geçiş kontrol sistemlerinde, personel devam takip sistemlerinde, yemekhane kontrol sistemlerinde yani proximity kart ile yapılabilecek her türlü uygulamada kullanılmak üzere dizayn edilmiştir.

BIOMETRIC OKUYUCULAR


Gelişmiş algoritmasıyla güvenli ve hızlı bir geçiş kontrol performansı sunan biometric parmak izi terminali; üzerinde barındırdığı yüksek hassasiyetli ZK optik sensörü sayesinde yalnızca 1 saniye gibi kısa bir sürede parmak izi eşleştirmesi yaparak kullanıcı resmini ekranda gösterebiliyor.Manyetik kilit, kapı sensörü ve çıkış butonlarına bağlantı yapabilen cihaz; aynı zamanda WIFI, ethernet ve USB portlarından bağlantı kurabiliyor.

İ N C E L E

Proximitiy Kart Okuyucu geçiş kontrol sistemlerinde, personel devam takip sistemlerinde, e-cüzdan uygulamalarında yani proximitiy kart ile yapılabilecek her türlü uygulamada kullanılmak üzere dizayn edilmiştir.

PROXIMITİY KART OKUYUCU

Mifare Kart Okuyucu geçiş kontrol sistemlerinde, personel devam takip sistemlerinde, e-cüzdan uygulamalarında, yemekhane kontrol sistemlerinde yani mifare kart ile yapılabilecek her türlü uygulamada kullanılmak üzere dizayn edilmiştir.

MİFARE KART OKUYUCU

Gelişmiş algoritmasıyla güvenli ve hızlı bir geçiş kontrol performansı sunan Biometric Okuyucular  ID parmak izi terminali; üzerinde barındırdığı yüksek hassasiyetli ZK optik sensörü sayesinde yalnızca 1 saniye gibi kısa bir sürede parmak izi eşleştirmesi yaparak kullanıcı resmini ekranda gösterebiliyor.

BIOMETRİC OKUYUCULAR