TURNİKE SİSTEMLERİ

Turnike Sistemleri paslanmaz çelik ve selenoidleri sayesinde wc, yemekhane, spor salonu vb. alanlarda kullanabilir, uygun fiyatları ile en çok kullanılan geçiş kontrol sistemleridir. 

Birçok farklı türdeki projeye uyarlanabilecek model seçenekleri turnikelerimiz, geçiş kontrol sistemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Turnike modellerimiz, özellikle insan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde tavsiye edilmektedir. Zor hava şartlarına uyumu test edilmiş olan turnike modellerimiz, özel olarak üretilmiş olan turnikelerimiz kolay kurulumu ve kullanım rahatlığı turnikelerimizin avantajları arasındadır.

İ N C E L E

Tripod Turnikeler

Kartlı geçiş, parmak izi ve yüz tanıma sistemi ile entegre çalışabilen Tripod Turnikeler hızlı ve güvenli bir geçiş sağlar. Tripod turnikeler ofis ve yönetim binalarıendüstriyel binalarınbankaların, kamu binalarının ve çok sayıda spor ve eğlence tesisleri girişlerinde resepsiyon personeli için hayatı daha kolay hale getirmek ve erişim kontrolü için kullanılabilir.Hassas optik algılayıcılar sayesinde turnike kollarının pozisyonu, hareketi ve yönü hakkında bilgi alınabilir. Geçiş yapıldığında kart okuyucular yada diğer kontrol sistemleri için data çıkışı mevcuttur.

İ N C E L E

Hızlı Geçiş Turnikeleri

Hızlı Geçiş Turnikeleri yoğun geçişlerin olduğu plaza girişleri için özel olarak tasarlanmıştır. Hızlı açma kapama ve sessiz çalışma özelliği vardır.Hızlı Geçiş Turnikesi her iki yönden veya tek yönden geçişe göre normalde açık veya normalde kapalı pozisyonlarında çalışabilmektedir. Hızlı Geçiş Turnikesi yan panelleri Pleksiglas, üst tabla granit ve diğer görünen metal aksamları AISI 304 paslanmaz çelikten, tüm iç şasi aksamı ise galvanize edilmiş çeliklerden imal edilmektedir. Bunun yanında opsiyonel olarak farklı üst tabla ve yan panel seçenekleri ile müşteriye özel tasarımlar ile sunulabilmektedir.

Güvenlik ihtiyacınızı estetikle buluşturan Turnikeler, otellerde, iş merkezlerinde, plazalarda, havaalanlarında, kamu kurumlarında, üniversitelerde ve daha birçok VIP hizmetlerin bulunduğu noktalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır..

İ N C E L E

Vip Turnikeler

Şık ve farklı tasarımlara sahip VIP Turnikeler ile engelli ve VIP geçişleri için alternatif modeller sunmaktadır. Ergonomik dizaynı ile hızlı ve güvenli geçiş sağlayan VIP Turnikeler, yurtiçi ve yurtdışında, birçok farklı noktada kullanılmaktadır.vip turnikelerde sadece paslanmaz çelik kullanılmıştır. Dahili ve harici mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir

İ N C E L E

Boy Turnikeler

Boy turnikeler, stadyumlar ve büyük eğlence merkezleri gibi kalabalık insan gruplarının geçişlerinin kesin kontrol altına alınması gerektiği durumlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Boy turnikeleri genellikle yan yana monte edilerek kalabalık grupları karşılamak amacı için tasarlanmış olup estetiğin önemli olmadığı ekonomik bir çözümdür. 3 kollu ve 4 kollu seçenekleri ile geçişin rahatlığı ile güvenliği arasında seçim yapma olanağı sunmaktadır.

Kart okuyucu , parmak izi okuyucu ve yüz tanıma sistemleri  ile geçiş kontrolün yapıldığı uygulamalar için tasarlanmıştır.

Entegre Teknoloji

Uzun yıllar kullanıma uygun, dayanıklı ve yüksek kalite standartlarda sunum yaparak müşterilerimize esnek çözümler sunuyoruz.

HIZLI VE GÜVENLİ GEÇİŞ

Mekanik Küpeşteler

Turnikeler VIP geçişleri, engelli geçişi veya malzeme geçişleri için özel olarak tasarlanmıştır.Dahili ve harici mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. İstenildiğinde pleksiglass üzerine “DUR”, “GEÇ” ve “engelli” işaretleri eklenir.

İ N C E L E