Vip Turnikeler

/Vip Turnikeler
Vip Turnikeler2019-05-16T14:57:58+00:00
previous arrow
next arrow
Slider

Parametric Yazılım olarak sunduğumuz Vip Turnikeler özel kişiler ve engelli kişilerin geçişleri için kullanılan turnikelerdir.
Tekerlekli sandalyelerin rahat geçiş yapabileceği genişlikte ortalama 90 cm yapılmaktadır.
Turnikenin açılan yaprak koluna engelli işareti yahut yönlendirme levhaları takılabildiği gibi istenirse de cam olarak üretilebilir.
VIP turnike sistemleri;  vip kişiler, engelli bireyler ve taşınabilir büyük malzemeler geçişinde ve bebek arabası ya da Pazar arabası geçişlerinde kullanılan turnike çeşitlidir.

Geçişlerde önemli düzen sağlayan vip turnike sistemleri, vip yani özel geçişler, engellerin geçişleri, özel malzemelerin geçişleri için ideal olan sistemlerdir. Vip turnike bu tür özel geçişlerin düzenlenmesi için özel olarak tasarlanmaktadır. Bu sistemi klasik turnikelerin yanında ekstra durumlar için edinmek ve girişlere yerleştirmek önem taşımaktadır.
Bir kurumun ya da alanın girişinde normal geçişler için bel turnike, normalin dışında özel durumlar için de vip turnike tercih edebilirsiniz. Paslanmaz çelik malzeme ile uzun ömürlü yapılan turnikelerin komut özellikleri de bulunmaktadır. Özel donanımı sayesinde otomatik olarak açılma ve kapanma özelliği mevcuttur. Normalin dışındaki geçişlerin düzenlenmesi için hazırlanan akıllı sistemlerdir. Binalar ve çeşitli alanlar için ideal düzeneklerdir. Altı çeşit birbirinden farklı vip turnike çeşitlerimiz vardır. 

 

SC-312-C VIP

SC-312-C VIP Turnike

SC-312-B VIP

SC-312-B VIP Turnike

SC-322-C VIP

SC-322-C VIP Turnike

SC-322-B-VIP

SC-322-B VIP Turnike

SC-324-C

SC-324-C VIP Turnike

SC-324-B VIP

SC-324-B VIP Turnike